139819

PALL, 1800/1900-tal

Bud: 550 kr
Utropspris: 300 kr

Höj- och sänkbar. Bruksslitage.

  • 12 februari 2020 kl. 06:30:23
    90761 (550 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 17:45:52
    116273 (500 kr)
    91128 (500 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 23:32:47
    116273 (300 kr)
    128360 (275 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 18:21:12
    116273 (250 kr)
    113156 (225 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 18:21:05
    116273 (200 kr)
    113156 (175 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 18:18:58
    116273 (150 kr)
    113156 (125 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 11:21:27
    116273 (100 kr)