155876

PALL, 1900-talets mitt

Bud: 225 kr
Avslutat 15 augusti 21:14
Utropspris: 400 kr

63x36cm, höjd 52cm. Bruksslitage, fläckar.

  • 15 augusti 2020 kl. 20:37:30
    111656 (225 kr)
  • 14 augusti 2020 kl. 00:11:44
    124157 (200 kr)
    111656 (175 kr)
  • 13 augusti 2020 kl. 09:45:21
    111656 (150 kr)
  • 10 augusti 2020 kl. 23:00:40
    124157 (125 kr)
  • 7 augusti 2020 kl. 17:31:17
    111656 (100 kr)