181622

PALL, 1900-talets mitt

Bud: 350 kr
Avslutat 11 maj 20:34
Utropspris: 300 kr

Bredd 57 cm. Höjd 45 cm. Bruksslitage.

  • 7 maj 2021 kl. 09:16:34
    139866 (350 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 08:13:04
    141477 (325 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 08:12:35
    139866 (300 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 08:12:35
    141477 (300 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 07:52:07
    139866 (200 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 07:52:07
    141477 (175 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 21:13:20
    141477 (100 kr)