203747

PALL, 1960-tal

Bud: 275 kr
Avslutat 18 januari 19:10
Utropspris: 400 kr

Höjd 41 cm. Bruksslitage.

  • 17 januari 2022 kl. 16:52:24
    118235 (275 kr)
    145637 (250 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 17:05:30
    145637 (225 kr)
    137576 (200 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 19:31:23
    145637 (175 kr)
    126952 (150 kr)
  • 10 januari 2022 kl. 17:14:42
    126952 (100 kr)