129961

PALL, kärmläder, 1900-talets andra del

Bud: 125 kr
Utropspris: 600 kr

Längd 45 cm. Höjd 41 cm. Bruksslitage, fläckar.

  • 19 oktober 2019 kl. 20:45:04
    93682 (125 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 11:10:28
    113344 (100 kr)