140957

PALL, plast, 1960/70-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 43cm, Ø 33cm. Bruksslitage.

  • 1 mars 2020 kl. 20:57:51
    127784 (175 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 20:57:51
    114346 (150 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 13:24:07
    127784 (125 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 10:43:25
    128151 (100 kr)