107917

PALL, rokokostil, 1800/1900-tal

Bud: 550 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 54 cm. Bruksslitage.

  • 8 december 2018 kl. 09:18:33
    113283 (550 kr)
  • 8 december 2018 kl. 09:18:17
    105916 (500 kr)
    113283 (500 kr)
  • 7 december 2018 kl. 22:52:03
    105916 (450 kr)
  • 7 december 2018 kl. 22:51:54
    119531 (425 kr)
    105916 (400 kr)
  • 7 december 2018 kl. 18:39:32
    119531 (375 kr)
    106491 (350 kr)
  • 7 december 2018 kl. 16:39:53
    106491 (325 kr)
    113283 (300 kr)
  • 7 december 2018 kl. 16:34:29
    113283 (275 kr)
  • 6 december 2018 kl. 18:52:24
    119721 (250 kr)
  • 6 december 2018 kl. 16:52:09
    90380 (225 kr)
    104581 (225 kr)
  • 6 december 2018 kl. 13:26:51
    90380 (150 kr)
  • 5 december 2018 kl. 22:44:12
    119463 (125 kr)
    119708 (125 kr)
  • 5 december 2018 kl. 20:52:15
    119463 (100 kr)