213848

PALL, teak, 1900-talets mitt

Bud: 250 kr
Avslutat 14 maj 19:04
Utropspris: 400 kr

Bredd 53 cm. Höjd 42 cm. Bruksslitage.

  • 12 maj 2022 kl. 15:54:38
    145063 (250 kr)
  • 10 maj 2022 kl. 16:37:56
    118189 (225 kr)
  • 10 maj 2022 kl. 16:37:47
    107677 (200 kr)
  • 10 maj 2022 kl. 16:37:47
    118189 (175 kr)
  • 6 maj 2022 kl. 19:56:02
    107677 (150 kr)
  • 6 maj 2022 kl. 19:56:02
    128403 (125 kr)
  • 6 maj 2022 kl. 09:37:25
    107677 (100 kr)