131716

PALLAR, 2 st, 1900-talets första del

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd ca 30 cm. Bruksslitage.

  • 13 november 2019 kl. 17:11:33
    111534 (150 kr)
  • 11 november 2019 kl. 17:47:25
    103895 (125 kr)
  • 2 november 2019 kl. 20:40:04
    90835 (100 kr)