199442

PANELER med sidenmåleri, 6 st, Kina, 1800/1900-tal

Bud: 650 kr
Slutar idag 20:24
Utropspris: 300 kr

35 x 12 cm. Glasade frontar. Textil med skador.

  • 27 november 2021 kl. 11:26:36
    93256 (650 kr)
  • 24 november 2021 kl. 15:44:56
    133613 (600 kr)
    120461 (600 kr)
  • 22 november 2021 kl. 13:22:24
    133613 (550 kr)
    128608 (500 kr)
  • 21 november 2021 kl. 11:27:59
    133613 (350 kr)
    93256 (350 kr)
  • 19 november 2021 kl. 09:12:55
    133613 (325 kr)
  • 19 november 2021 kl. 09:12:50
    93256 (300 kr)
    133613 (275 kr)
  • 19 november 2021 kl. 09:12:40
    93256 (250 kr)
    133613 (225 kr)
  • 18 november 2021 kl. 17:46:59
    93256 (200 kr)
    105905 (175 kr)
  • 18 november 2021 kl. 00:26:38
    93256 (150 kr)
    90329 (125 kr)
  • 17 november 2021 kl. 19:20:55
    90329 (100 kr)