131975

PARTI SKULPTURER, metall, trä och konstmassa, 1900-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Höjdmellan 7 och 28,5 cm. Bruksslitage.

  • 15 november 2019 kl. 20:41:34
    118535 (150 kr)
  • 10 november 2019 kl. 21:35:30
    124555 (125 kr)
  • 5 november 2019 kl. 14:18:16
    120556 (100 kr)