131975

PARTI SKULPTURER, metall, trä och konstmassa, 1900-tal

Bud: 125 kr
Slutar 15 november 20:42
Utropspris: 300 kr

Höjdmellan 7 och 28,5 cm. Bruksslitage.

  • 10 november 2019 kl. 21:35:30
    124555 (125 kr)
  • 5 november 2019 kl. 14:18:16
    120556 (100 kr)