140730

PARTNERS DESK, ek, ca 1940-tal

Bud: 1 150 kr
Utropspris: 1 000 kr

Längd 154 cm. Djup 125 cm. Höjd 77 cm. Hurtsar med lådor. Ej nycklar, saknar lås, slitage.

  • 1 mars 2020 kl. 21:07:43
    126753 (1 150 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 21:07:43
    113818 (1 100 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 13:34:05
    113818 (900 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 13:33:43
    125602 (850 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 13:33:43
    113818 (850 kr)
  • 1 mars 2020 kl. 06:23:52
    125602 (650 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 16:36:51
    122976 (600 kr)
    125602 (550 kr)
  • 25 februari 2020 kl. 16:36:41
    125602 (325 kr)
    122976 (300 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 10:46:40
    125602 (275 kr)
    105071 (250 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 10:46:36
    125602 (225 kr)
    105071 (200 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 10:46:18
    125602 (175 kr)
    105071 (150 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 21:00:47
    125602 (125 kr)
  • 21 februari 2020 kl. 01:31:28
    120556 (100 kr)