199648

PARVASER, handmålad porslin, 1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar idag 19:40
Utropspris: 400 kr

Höjd 19,5 cm. Liten nagg på en av vaserna.

  • 20 november 2021 kl. 12:27:18
    117174 (100 kr)