143010

PEDER JOSEFSSON, 'Röd-Blå', färglitografi, signerad samt daterad

Bud: 250 kr
Utropspris: 500 kr

26 x 25 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 30 mars 2020 kl. 19:46:40
    129683 (250 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 19:46:12
    124055 (225 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 14:47:00
    129683 (200 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 16:14:15
    109190 (175 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:25:32
    129479 (150 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 20:50:19
    120895 (125 kr)
  • 23 mars 2020 kl. 13:20:54
    129479 (100 kr)