130194

'PEKING', 6+6 st, Gustavsberg, 1800/1900-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 500 kr

6 mattallrikar samt 6 djupa tallrikar. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 26 oktober 2019 kl. 09:34:50
    102146 (150 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 17:49:34
    113494 (125 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 17:54:44
    102146 (100 kr)