139881

PENDELVÅG, Lyon, Frankrike, 1800/1900-tal

Bud: 425 kr
Utropspris: 800 kr

Bredd 48 cm. 4 st mässingsvikter. Bruksslitage, smärre faneerskador.

  • 19 februari 2020 kl. 18:57:44
    90619 (425 kr)
  • 19 februari 2020 kl. 18:57:28
    91128 (400 kr)
    96823 (400 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 10:38:41
    91128 (350 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 10:38:32
    93507 (325 kr)
    91128 (300 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 19:11:06
    93507 (275 kr)
    91128 (250 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 18:46:01
    91128 (175 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 18:45:50
    102446 (150 kr)
    91128 (150 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 15:40:27
    102446 (125 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 18:32:07
    121390 (100 kr)