199400

PETER DAHL, litografi, signerad

Bud: 450 kr
Avslutat 26 november 20:46
Utropspris: 1 500 kr

Upplaga E.A. 89x60cm. Med dedikation till författaren Harald Forss.

  • 23 november 2021 kl. 23:44:56
    97885 (450 kr)
    131755 (425 kr)
  • 22 november 2021 kl. 18:56:19
    131755 (375 kr)
    105105 (350 kr)
  • 19 november 2021 kl. 18:53:09
    131755 (325 kr)
    137687 (300 kr)
  • 19 november 2021 kl. 18:53:00
    137687 (200 kr)
    131755 (175 kr)
  • 18 november 2021 kl. 22:04:04
    137687 (150 kr)
  • 17 november 2021 kl. 22:38:02
    132760 (125 kr)
  • 17 november 2021 kl. 16:12:48
    144354 (100 kr)