199401

PETER DAHL, litografi, signerad

Bud: 550 kr
Avslutat 26 november 20:48
Utropspris: 1 500 kr

Upplaga E.A. 88x60cm. Med dedikation till författaren Harald Forss.

  • 26 november 2021 kl. 20:46:55
    97885 (550 kr)
    137687 (500 kr)
  • 23 november 2021 kl. 23:45:18
    97885 (400 kr)
  • 22 november 2021 kl. 18:56:37
    102713 (375 kr)
    105105 (350 kr)
  • 19 november 2021 kl. 16:41:16
    102713 (325 kr)
  • 19 november 2021 kl. 16:40:16
    137687 (300 kr)
    102713 (300 kr)
  • 18 november 2021 kl. 22:03:49
    137687 (225 kr)
    102713 (200 kr)
  • 18 november 2021 kl. 16:20:02
    102713 (125 kr)
  • 17 november 2021 kl. 22:39:55
    132760 (100 kr)