199402

PETER DAHL, litografi, signerad

Bud: 550 kr
Avslutat 26 november 20:50
Utropspris: 1 500 kr

Upplaga E.A. 60x89cm. Med dedikation till författaren Harald Forss.

  • 26 november 2021 kl. 20:47:27
    137687 (550 kr)
    97885 (500 kr)
  • 24 november 2021 kl. 11:06:09
    97885 (425 kr)
    115700 (400 kr)
  • 24 november 2021 kl. 11:05:49
    97885 (375 kr)
    115700 (350 kr)
  • 23 november 2021 kl. 23:45:45
    97885 (325 kr)
    137687 (300 kr)
  • 22 november 2021 kl. 18:57:10
    137687 (275 kr)
    105105 (250 kr)
  • 20 november 2021 kl. 19:04:51
    137687 (225 kr)
    146486 (200 kr)
  • 18 november 2021 kl. 22:03:33
    137687 (175 kr)
  • 18 november 2021 kl. 20:20:01
    134481 (150 kr)
  • 18 november 2021 kl. 13:54:51
    127469 (125 kr)
  • 17 november 2021 kl. 22:38:46
    132760 (100 kr)