170375

PICKNICKSET, 1900-talets mitt

Bud: 300 kr
Avslutat 16 januari 20:22
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage, någon del saknas.

  • 15 januari 2021 kl. 17:36:39
    136252 (300 kr)
    96128 (275 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 16:58:28
    96128 (200 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 16:58:18
    136252 (175 kr)
    96128 (150 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 22:25:43
    136252 (125 kr)
  • 9 januari 2021 kl. 18:36:08
    113080 (100 kr)