152581

PIEDESTAL, bambu, 1950-tal

Bud: 200 kr
Slutar 4 juli 21:24
Utropspris: 300 kr

Höjd 70 cm. Bruksslitage.

  • 29 juni 2020 kl. 07:29:19
    130094 (200 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 07:29:10
    121774 (175 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 07:29:10
    130094 (175 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 18:52:57
    121774 (150 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 18:52:57
    130200 (125 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 14:49:23
    121774 (100 kr)