144242

PIEDESTAL, förgylld

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 500 kr

Höjd 80 cm. Bruksslitage, vissa skav.

  • 5 april 2020 kl. 21:05:23
    125602 (800 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:05:23
    96823 (750 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:03:36
    125602 (700 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:03:36
    96823 (650 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:01:31
    96823 (600 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:01:31
    120267 (550 kr)
  • 5 april 2020 kl. 19:39:40
    120267 (500 kr)
  • 5 april 2020 kl. 09:50:59
    125602 (475 kr)
  • 4 april 2020 kl. 10:14:25
    126003 (450 kr)
  • 3 april 2020 kl. 20:19:48
    117174 (425 kr)
  • 1 april 2020 kl. 23:02:13
    111559 (400 kr)
  • 1 april 2020 kl. 22:20:24
    117174 (375 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 13:52:25
    93256 (350 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 13:54:44
    117174 (325 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 13:54:41
    93256 (300 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 13:54:41
    117174 (300 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 13:54:38
    93256 (275 kr)
  • 28 mars 2020 kl. 13:54:38
    117174 (250 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 12:05:56
    93256 (225 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 12:05:56
    112278 (200 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 00:43:13
    93256 (175 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 23:10:47
    124198 (150 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 18:52:10
    90329 (125 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 18:52:10
    125602 (125 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 17:22:29
    90329 (100 kr)