94266

PIEDESTAL, jugendstil, 1900-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 90 cm. Bruksslitage, lite faneersläppningar som bör limmas.

  • 5 juni 2018 kl. 20:31
    90030 (100 kr)