107906

PIEDESTALER, ett par, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 115 cm. Mycket rangliga. Bruksslitage, färgbortfall.

  • 6 december 2018 kl. 22:49
    102945 (100 kr)