204300

PIERRE OLOFSSON, komposition, litografi, signerad

Bud: 1 700 kr
Avslutat 25 januari 19:35
Utropspris: 1 500 kr

Upplaga 170/190. 21,5x25cm.

  • 25 januari 2022 kl. 19:33:29
    111199 (1 700 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:32:30
    147695 (1 600 kr)
    111199 (1 500 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:30:34
    147695 (1 450 kr)
    101661 (1 400 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 19:29:49
    147695 (1 350 kr)
    101661 (1 300 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 18:50:00
    147695 (1 250 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 17:15:58
    132636 (1 200 kr)
    147695 (1 200 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 17:15:15
    132636 (1 050 kr)
    147695 (1 000 kr)
  • 25 januari 2022 kl. 16:55:36
    132636 (850 kr)
  • 24 januari 2022 kl. 16:36:01
    147695 (800 kr)
  • 24 januari 2022 kl. 10:09:28
    124298 (750 kr)
  • 23 januari 2022 kl. 22:06:43
    118501 (700 kr)
  • 23 januari 2022 kl. 22:06:36
    99215 (650 kr)
    118501 (600 kr)
  • 21 januari 2022 kl. 15:39:00
    99215 (550 kr)
  • 21 januari 2022 kl. 15:38:38
    147695 (500 kr)
    99215 (500 kr)
  • 21 januari 2022 kl. 15:38:13
    147695 (475 kr)
    99215 (450 kr)
  • 19 januari 2022 kl. 15:24:23
    147695 (425 kr)
    110076 (400 kr)
  • 19 januari 2022 kl. 14:16:18
    110076 (375 kr)
    146606 (350 kr)
  • 17 januari 2022 kl. 19:41:44
    110076 (325 kr)
    93256 (300 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 15:05:56
    110076 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 21:10:20
    102146 (100 kr)