95944

PLÅTBURK, Cloetta Bonbon, 1900-talets första del

Bud: 150 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 25 cm. Längd 22,5 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 12 juli 2018 kl. 20:03
    96153 (150 kr)
  • 29 juni 2018 kl. 20:05
    91154 (125 kr)