95952

PLÅTBURK, Pix Pastiller, 1900-talets första del

Bud: 0 kr
Utropspris: 400 kr

33x21x16 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 11 juli 2018 kl. 10:31
    98176 (125 kr)
  • 29 juni 2018 kl. 20:05
    91154 (100 kr)