95938

PLÅTBURK, Thule Bon-Bons, 1900-talets början

Bud: 0 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 25 cm. Längd 24 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 4 juli 2018 kl. 09:49
    96128 (125 kr)
  • 4 juli 2018 kl. 09:49
    96128 (100 kr)