95963

PLÅTBURK, Thule Cacao, 1900-talets början

Bud: 0 kr
Utropspris: 800 kr

Höjd 25 cm. Längd 22 cm. Åldersrelaterat bruksslitage. Med svenska flaggan.

  • 3 juli 2018 kl. 08:59
    93360 (175 kr)