137557

PLÅTSKÅP, Metal Design, 1900-talets andra del

Bud: 475 kr
Utropspris: 800 kr

Bredd 90 cm. Djup 55 cm. Höjd 174 cm. Bruksslitage.

  • 23 januari 2020 kl. 18:13:33
    99687 (475 kr)
    93369 (450 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 18:02:19
    99687 (425 kr)
    93369 (400 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 18:02:07
    99687 (375 kr)
    93369 (350 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 17:50:07
    99687 (275 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 17:49:50
    93369 (250 kr)
    99687 (250 kr)
  • 21 januari 2020 kl. 18:29:41
    93369 (225 kr)
    127815 (200 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 18:26:48
    93369 (100 kr)