199408

POL BURY, litografi, signerad

Bud: 150 kr
Avslutat 26 november 21:02
Utropspris: 800 kr

Upplaga 69/120. 31x22cm.

  • 25 november 2021 kl. 15:38:44
    137950 (150 kr)
    132624 (125 kr)
  • 22 november 2021 kl. 22:17:35
    137950 (100 kr)