152504

'POLKETT', grötskålar & mjölkannor, Gefle, 1940-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Skålarnas Ø 22 cm. Bruksslitage.

  • 23 juni 2020 kl. 22:41:50
    125398 (100 kr)