179039

PONTUS RAUD, tulpaner, etsning, signerad

Bud: 450 kr
Avslutat 13 april 21:09
Utropspris: 400 kr

Upplaga 2/30. 49,5x49,5cm.

  • 13 april 2021 kl. 21:07:43
    131376 (450 kr)
  • 12 april 2021 kl. 11:26:08
    91128 (425 kr)
  • 12 april 2021 kl. 11:26:01
    131376 (400 kr)
  • 12 april 2021 kl. 11:26:01
    91128 (375 kr)
  • 12 april 2021 kl. 11:25:47
    131376 (325 kr)
  • 12 april 2021 kl. 11:25:47
    91128 (300 kr)
  • 9 april 2021 kl. 20:02:18
    131376 (225 kr)
  • 9 april 2021 kl. 20:02:18
    91128 (200 kr)
  • 9 april 2021 kl. 11:56:57
    91128 (175 kr)
  • 7 april 2021 kl. 12:05:02
    137352 (150 kr)
  • 6 april 2021 kl. 10:26:17
    140041 (125 kr)
  • 4 april 2021 kl. 22:33:47
    127735 (100 kr)