158738

PORTFÖLJ, skinn, 1900-talets andra del

Bud: 350 kr
Avslutat 16 september 19:05
Utropspris: 400 kr

Bredd 45 cm. Minimalt slitage.

  • 16 september 2020 kl. 19:03:50
    92380 (350 kr)
  • 15 september 2020 kl. 01:20:25
    131151 (325 kr)
  • 15 september 2020 kl. 01:20:02
    97885 (300 kr)
    131151 (300 kr)
  • 9 september 2020 kl. 19:53:08
    97885 (275 kr)
    133463 (250 kr)
  • 9 september 2020 kl. 19:40:11
    97885 (225 kr)
    133463 (200 kr)
  • 9 september 2020 kl. 19:38:22
    133463 (175 kr)
  • 9 september 2020 kl. 19:36:19
    97885 (150 kr)
  • 9 september 2020 kl. 15:43:23
    102146 (125 kr)
  • 8 september 2020 kl. 11:43:50
    130261 (100 kr)