154428

PORTRÄTT, olja på duk, 1800-tal

Bud: 325 kr
Slutar 30 augusti 20:18
Utropspris: 3 000 kr

41,5x33,5cm. Gulnad samt krackelerad. Ramen troligtvis sent 1800-tal. I gjutjärn med riklig dekor. Vissa dekorelement saknas. Defekter. Ram och porträtt hör troligtvis inte ihop.

  • 4 augusti 2020 kl. 12:06:28
    101861 (325 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 12:06:24
    132945 (300 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 12:06:24
    101861 (300 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 12:06:16
    132945 (275 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 12:06:16
    101861 (250 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 20:31:17
    132945 (225 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 20:31:17
    133181 (200 kr)
  • 22 juli 2020 kl. 10:17:52
    133181 (175 kr)
  • 20 juli 2020 kl. 04:34:46
    132945 (150 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 11:28:26
    102408 (125 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 15:17:32
    125602 (100 kr)