119310

PRAKTVAS Rörstrand, majolika, 18/1900-tal

Bud: 1 050 kr
Slutar 26 maj 20:12
Utropspris: 5 000 kr

Höjd 65cm, bruksslitage.

  • 17 maj 2019 kl. 00:12
    121475 (1 050 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 00:12
    93246 (1 000 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 00:12
    121475 (1 000 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 09:07
    93246 (950 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 09:07
    123002 (900 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:31
    123002 (750 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 17:31
    102408 (700 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 10:46
    123002 (650 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 10:45
    112463 (600 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 10:45
    123002 (600 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:05
    112463 (550 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 22:05
    100137 (500 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    100137 (450 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    117174 (425 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    100137 (400 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    117174 (375 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    100137 (350 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    117174 (325 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    100137 (300 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:52
    117174 (275 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:51
    100137 (250 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:51
    117174 (225 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:51
    100137 (200 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:51
    117174 (175 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:51
    100137 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 21:51
    117174 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:01
    100137 (100 kr)