140065

PULPETSKRIN, 1700-tal

Bud: 2 000 kr
Avslutat 23 februari 19:46
Utropspris: 2 000 kr

Bredd 65 cm. Djup 57 cm. Höjd 28 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 23 februari 2020 kl. 19:44:47
    99687 (2 000 kr)
  • 23 februari 2020 kl. 19:43:44
    128517 (1 900 kr)
  • 23 februari 2020 kl. 19:43:27
    99687 (1 800 kr)
  • 23 februari 2020 kl. 16:30:06
    93309 (1 700 kr)
  • 23 februari 2020 kl. 16:29:58
    128517 (1 600 kr)
    93309 (1 500 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 15:37:16
    128517 (1 450 kr)
  • 22 februari 2020 kl. 14:45:12
    93309 (1 400 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:19:34
    128517 (1 350 kr)
    93309 (1 350 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:19:29
    128517 (1 300 kr)
    93309 (1 250 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:19:24
    128517 (1 200 kr)
    93309 (1 150 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 18:19:18
    128517 (1 100 kr)
    93309 (1 050 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 14:17:54
    128517 (800 kr)
    93309 (750 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 13:10:25
    93309 (600 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 21:30:04
    90835 (550 kr)
    99687 (500 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:38:00
    99687 (450 kr)
    90835 (425 kr)
  • 11 februari 2020 kl. 21:37:47
    90835 (325 kr)
    99687 (300 kr)
  • 10 februari 2020 kl. 19:42:59
    90835 (275 kr)
    99687 (250 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 10:26:08
    90835 (225 kr)
    90887 (200 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 21:10:26
    90835 (175 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 09:27:58
    101861 (150 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 20:41:41
    90887 (125 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 17:34:16
    91140 (100 kr)