124772

RÖKBORD 1930/40-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 400 kr

Ø 75cm, höjd 60cm. Bruksslitage, märke på bordsskivan.

  • 16 augusti 2019 kl. 00:35:31
    118189 (100 kr)