204169

RADIOGRAMMOFON, Philips Concerton, 1960-tal

Bud: 100 kr
21 jan 19:50
Utropspris: 400 kr

Funktion okänd. Slitage.

  • 16 januari 2022 kl. 21:44:50
    90835 (100 kr)