149194

RAGNAR SWAHN, olja på duk, signerad

Bud: 150 kr
Utropspris: 1 000 kr

62,5x93,5cm. Krackelyr.

  • 23 maj 2020 kl. 22:13:26
    131237 (150 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 17:27:23
    130309 (125 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 00:19:52
    102136 (100 kr)