107921

RAKSPEGEL, nyrenässans, 1800-tal

Bud: 275 kr
Utropspris: 600 kr

Höj- och sänkbar. Lägsta höjd 153 cm. Flammigt spegelglas.Bruksslitage.

  • 10 december 2018 kl. 07:26
    119784 (275 kr)
  • 10 december 2018 kl. 07:26
    106491 (250 kr)
  • 10 december 2018 kl. 07:26
    119784 (225 kr)
  • 10 december 2018 kl. 07:26
    106491 (200 kr)
  • 10 december 2018 kl. 07:26
    119784 (175 kr)
  • 10 december 2018 kl. 07:25
    106491 (150 kr)
  • 10 december 2018 kl. 07:25
    119784 (125 kr)
  • 7 december 2018 kl. 16:41
    106491 (100 kr)