178655

RAM, genombruten mässing, 1800-tal

Bud: 225 kr
Avslutat 11 april 21:40
Utropspris: 400 kr

40 x 34 cm. Åldersrelaterat slitage.

  • 4 april 2021 kl. 22:47:29
    111669 (225 kr)
  • 4 april 2021 kl. 22:47:25
    135611 (200 kr)
  • 4 april 2021 kl. 22:47:25
    111669 (175 kr)
  • 4 april 2021 kl. 22:47:21
    135611 (150 kr)
  • 4 april 2021 kl. 22:47:21
    111669 (125 kr)
  • 2 april 2021 kl. 12:29:21
    135611 (100 kr)