152275

RELIEFTAVLA, torkade blommor i ram, 1900-talets andra hälft

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 57,5 cm. Bredd 58 cm. Bruksslitage.

  • 24 juni 2020 kl. 08:56:24
    132155 (100 kr)