175035

RESERVOARPENNOR, 2 st, med fodral, Pelikan, Östtyskland, 1950/60-tal

Bud: 275 kr
Avslutat 7 mars 19:34
Utropspris: 300 kr

Bruksslitage.

  • 7 mars 2021 kl. 15:20:49
    127784 (275 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 15:20:46
    136308 (250 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 15:20:46
    127784 (250 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 14:37:39
    136308 (225 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 14:37:39
    127784 (200 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 14:37:25
    127784 (175 kr)
  • 7 mars 2021 kl. 14:37:25
    136308 (150 kr)
  • 28 februari 2021 kl. 00:13:32
    127784 (125 kr)
  • 26 februari 2021 kl. 18:23:28
    102511 (100 kr)