126663

RESVÄSKOR Rimowa, 3st

Bud: 650 kr
Utropspris: 300 kr

Aluminium. Den största väskan 76x51cm. Bruksslitage, bucklor.

  • 13 september 2019 kl. 19:59:51
    120682 (650 kr)
  • 13 september 2019 kl. 19:59:09
    98655 (600 kr)
    120682 (550 kr)
  • 13 september 2019 kl. 19:58:15
    120682 (500 kr)
  • 12 september 2019 kl. 21:23:51
    124121 (475 kr)
  • 12 september 2019 kl. 21:23:42
    103716 (450 kr)
    124121 (450 kr)
  • 10 september 2019 kl. 09:24:33
    103716 (425 kr)
  • 9 september 2019 kl. 12:55:55
    124121 (400 kr)
  • 9 september 2019 kl. 12:55:51
    98655 (375 kr)
    124121 (350 kr)
  • 9 september 2019 kl. 12:55:45
    98655 (325 kr)
    124121 (300 kr)
  • 9 september 2019 kl. 12:55:38
    98655 (275 kr)
    124121 (250 kr)
  • 3 september 2019 kl. 18:30:23
    98655 (225 kr)
    92179 (200 kr)
  • 3 september 2019 kl. 09:54:34
    98655 (125 kr)
  • 1 september 2019 kl. 13:31:32
    124542 (100 kr)