110105

REVÄSKOR, 2 st, 1940-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 400 kr

Ettikettsmärkta. Längd 60 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 12 januari 2019 kl. 20:15
    117763 (100 kr)