137198

RIVJÄRN, mässing, Skultuna, 1800-talets mitt

Bud: 175 kr
Utropspris: 200 kr

Längd 31 cm. Bruksslitage. Något bucklig.

  • 16 januari 2020 kl. 09:38:04
    93439 (175 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 09:37:59
    95934 (150 kr)
    93439 (150 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 21:25:39
    95934 (125 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 20:32:36
    93439 (100 kr)