152253

ROGER FÄLLMAN, färglitografi, signerad

Bud: 800 kr
Utropspris: 400 kr

Upplaga 68/150. 35x41,5cm.

  • 30 juni 2020 kl. 19:43:50
    122273 (800 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:42:05
    132654 (750 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:40:26
    122273 (700 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:38:52
    132654 (650 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:37:46
    122273 (600 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:37:21
    132654 (550 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:37:06
    122273 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:37:06
    132654 (500 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:34:27
    122273 (475 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:33:52
    109450 (450 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:31:22
    132654 (425 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:30:33
    122273 (400 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:30:04
    132654 (375 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 19:07:06
    109450 (350 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 21:04:55
    119279 (325 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 19:20:36
    102531 (300 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 15:13:26
    132654 (275 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 21:55:44
    132576 (250 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 15:54:58
    97320 (225 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 06:32:45
    95571 (200 kr)
  • 23 juni 2020 kl. 23:06:20
    97320 (175 kr)
  • 21 juni 2020 kl. 06:50:29
    109450 (150 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 17:34:11
    97320 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 21:28:29
    126939 (100 kr)