179037

ROGER MÜHL, litografi, signerad

Bud: 650 kr
Avslutat 13 april 21:05
Utropspris: 1 000 kr

Upplaga 125/150. 59x63cm.

  • 13 april 2021 kl. 21:03:18
    140719 (650 kr)
  • 13 april 2021 kl. 21:02:38
    130200 (600 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:57:27
    117542 (550 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:56:50
    140719 (500 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:56:50
    117542 (475 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:56:21
    140719 (450 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:56:21
    117542 (425 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:54:51
    140719 (400 kr)
  • 13 april 2021 kl. 20:54:51
    117542 (375 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:59
    140719 (350 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:50
    117408 (325 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:50
    140719 (325 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:43
    117408 (300 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:43
    140719 (275 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:33
    117408 (250 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:33
    140719 (225 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:19
    117408 (200 kr)
  • 7 april 2021 kl. 15:49:19
    140719 (175 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:43:36
    117408 (150 kr)
  • 3 april 2021 kl. 20:43:36
    130200 (125 kr)
  • 2 april 2021 kl. 16:24:07
    117408 (100 kr)