173817

ROLAND SVENSSON, "Röder skärgård", färglitografi, signerad

Bud: 3 700 kr
Slutar 28 februari 19:16
Utropspris: 8 000 kr

Upplaga 210/350. 27x54 cm.

  • 23 februari 2021 kl. 22:55:38
    102762 (3 700 kr)
  • 23 februari 2021 kl. 19:50:28
    139038 (3 600 kr)
    102762 (3 500 kr)
  • 19 februari 2021 kl. 14:20:19
    102762 (3 300 kr)
  • 19 februari 2021 kl. 14:19:55
    138818 (3 200 kr)
    102762 (3 200 kr)
  • 18 februari 2021 kl. 18:27:34
    138818 (2 700 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 21:31:53
    102762 (2 600 kr)
    110076 (2 500 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 21:22:25
    102762 (2 300 kr)
    93408 (2 200 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 19:46:24
    93408 (2 100 kr)
    102762 (2 000 kr)
  • 16 februari 2021 kl. 19:45:37
    102762 (1 150 kr)
    93408 (1 100 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 10:29:00
    102762 (1 050 kr)
    121248 (1 000 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 10:28:27
    102762 (225 kr)
    121248 (200 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 10:28:08
    102762 (175 kr)
    121248 (150 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 19:41:02
    102762 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 16:17:32
    119468 (100 kr)